Comprima – nowa generacja pras

AktualnościComprima – nowa generacja pras

Comprima – nowa generacja pras

Comprima, prasa zwijająca, która wyznacza nowy poziom. Wraz z Comprima kupują Państwo doświadczenie kompetencje w dziedzinie konstrukcji pras, gdyż KRONE zna wymagania praktyki. Innowacje, takie jak niesterowalny podbieracz Easyflow i nowy system pracowania NovoGrip z prasami gumowo-tkaninowymi i poprzecznymi prętami zapewnia istotne wyższe gęstości bel i wydajności, spokojniejszą pracę, niższe koszty konserwacji i mniejsze zużycie. KRONE buduje to, czego oczekują klienci.

To trzyma: uchwyty prętów są przykręcane w tulejkach. tulejki służą jako element dystansowy oraz umożliwiają mocne dokręcenie i zabezpieczenie nakrętek. Uchwyty prętów są umieszczone w zabezpieczony sposób w gumowym profilu pasa.

Pasy gumowo-tkaninowe z metalowymi prętami – idealne dla uzyskiwania najwyższej gęstości prasowania słomy, siana i kiszonki. bardzo duże napięcie pasów zapewnia niezawodne, cierne przenoszenie mocy napędu.

easyFlow – niesterowany podbieracz o szerokości roboczej 2,150 mm według DIN 11220. Dzięki prędkości obrotowej zwiększonej o 30% prasy te maja zwiększoną wydajność i zmniejszone zużycie.

To każdy zna: nierównomiernie ułożone wały pokosu, nieuważna jazda – nagle kanał transportowy zapycha się. w Comprima XC nie jest to żadnym problemem. tutaj uchyla się dno kanału transportowego wraz z nożami w dół i materiał może bez przeszkód przepłynąć dalej. zapchanie jest usunięte. Przy tym systemie nie potrzeba zmieniać kierunku obrotów wirnika tnącego. dzięki hydraulicznie uchylanemu dnu kanału transportowego oszczędza się czas i chroni się maszynę.

Zadzwoń do nas!


Sprzedaż części

tel.: +48 24 362 73 03

fax: +48 24 362 73 02

email: biuro@agrohandel.kutno.pl


Sprzedaż maszyn

tel.: +48 24 355 78 50

tel.: +48 696 058 537

Agrohandel Kutno

Woźniaków 19a,
99-300 Kutno

ODDZIAŁ CIACHCIN

Ciachcin 4C
09-230 Bielsk
Trasa 60 Płock – Ciechanów

ODDZIAŁ ŁOWICZ

ul. Prymasowska 84
(trasa 14, kierunek Łódź)
99-400 Łowicz