AMAZONE Opryskiwacz ochrony roślin MODEL Pantera 4502

AMAZONEAMAZONE Opryskiwacz ochrony roślin MODEL Pantera 4502

AMAZONE Opryskiwacz ochrony roślin MODEL Pantera 4502

Pantera stanowi najlepsze wyposażenie spełniające wszelkie wymagania w zakresie ochrony roślin. W tym samojezdnym opryskiwaczu zebrane są nowoczesne technologie i systemy zarządzania. Sprawiają one, że Pantera jest w gospodarstwach wielkoobszarowych oraz w firmach usługowych  ważną częścią składową w inteligentnej uprawie roślin.

Zaawansowane zarządzanie kabiną. W obszernej kabinie z pneumatycznie amortyzowanym, komfortowym fotelem kierowcy i znakomitą widocznością, przez długie dni robocze pracuje się bezpiecznie i bez stresów.

Inteligentna obsługa z wykorzystaniem wielofunkcyjnego uchwytu oraz  terminala jazdy AMADRIVE jest w Pantera wygodna i bardzo prosta. Terminal obsługowy  AMATRON 3 lub AMAPAD ze zintegrowanymi systemami GPS-Switch oraz GPSTrack stanowi ogromne ułatwienie w pracy. Komunikacja między terminalem a maszyną odbywa się przez ISOBUS.

Inteligentne sterowanie podwoziem oraz układem kierowniczym. Jedyne w swoim rodzaju podwozie tandemowe dba o spokojną, poziomą pozycję belki polowej. Zabezpiecza także stabilizację boczną  i oferuje bardzo łatwą w obsłudze zmianę rozstawu śladów. Kierowanie może być wykonywane 2 lub 4 kołami, albo zostać przełączone na kierowanie w wtrybie psiego chodu.

Przemyślane zarządzanie napędem.  Mocny silnik rozwijający 218 KM wyposażony w sterowanie w trybie ECO lub POWER zapewnia efektywne wykorzystanie paliwa. Silnik spełnia wymagania normy emisji spalin Tier 3B. Sama jazda odbywa się bezstopniowo, hydrostatycznie w zakresie od 0 do 50 km/h, czyli bez przełączania stopni prędkości. Dopuszczalna prędkość maksymalna może być ograniczona ze względu na przepisy obowiązujące w kraju użytkowania.

Inteligentne zarządzanie ochroną roślin.  Centrum obsługi i sterowania obiegiem cieczy roboczej znakomicie ułatwia pracę. Dzięki zastosowaniu belki polowej Super-L2 o szerokości roboczej do 40 m z automatyką prowadzenia DistanceControl kierowca może się całkowicie skupić na prawidłowej ochronie roślin.

Optymalny serwis maszyn AMAZONE zapewni najwyższą wydajność i jakość pracy.

„SpeedSpraying“ – oznacza większą wydajność w ochronie roślin. AMAZONE pod pojęciem „SpeedSpraying” proponuje różne wyposażenie pozwalające na szybszy transport, napełnianie i mycie maszyny zwiększające efektywność działania i poważny wzrost wydajności pracy w ochronie roślin.

Zadzwoń do nas!


Sprzedaż części

tel.: +48 24 362 73 03

fax: +48 24 362 73 02

email: biuro@agrohandel.kutno.pl


Sprzedaż maszyn

tel.: +48 24 355 78 50

tel.: +48 696 058 537

Agrohandel Kutno

Woźniaków 19a,
99-300 Kutno

ODDZIAŁ CIACHCIN

Ciachcin 4C
09-230 Bielsk
Trasa 60 Płock – Ciechanów

ODDZIAŁ ŁOWICZ

ul. Prymasowska 84
(trasa 14, kierunek Łódź)
99-400 Łowicz