AMAZONE Rozsiewacz odśrodkowy ZA-M 1500 profiS

AMAZONEAMAZONE Rozsiewacz odśrodkowy ZA-M 1500 profiS

AMAZONE Rozsiewacz odśrodkowy ZA-M 1500 profiS

Tym, czego najbardziej wymagają rolnicy i firmy usługowe od dzisiejszych rozsiewaczy nawozów jest: Pewność. I to pod każdym względem: Na drodze, przy ustawianiu i rozsiewie. Chodzi tu nie tylko o oszczędność kosztów ale także o ochronę środowiska oraz zagwarantowanie pełnego bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Z firmą AMAZONE zawsze jest bezpiecznie. Właśnie z powyższych powodów AMAZONE przy konstrukcji nowej serii ZA-M konsekwentnie uwzględniła aspekty dotyczące bezpieczeństwa. W ZA-M oferujemy bezpieczną jednostkę oraz nowoczesny serwis nawozowy. Na życzenie klienta ZA-M ma do dyspozycji wszystkie możliwe dzisiaj opcje wyposażenia.

Wersja ZA-M Profis seryjnie zawiera układ ważenia i pakiet Tronic do sterowania dawką rozsiewu (kg/ha) zależnie od prędkości jazdy oraz obsługę Limitera do rozsiewu granicznego. Opcjonalny pakiet  Comfort proponuje najwyższą wygodę obsługi poprzez elektrohydrauliczne sterowanie wszystkimi funkcjami z pomocą AMATRON 3.

Zalety ZA-M Profis:

• Żadnych prób kręconych. Wprowadzić dawkę rozsiewu i jechać! Prościej już nie można.

• Stabilna konstrukcja ramowa z techniką ważenia i maksymalnie 3.100 kg masy użytkowej

• Technika ważenia online w równoległobocznie prowadzonej ramie – korzystna przy małym obciążeniu komory ważenia

• Bez bocznych wpływów na komorę ważenia przy pracy na zboczach, gdyż zbiornik, rama i mechanizm rozsiewający tworzą jedną całość

• Komfort i bezpieczeństwo dzięki łatwemu ustawianiu dawki rozsiewu oraz szerokości roboczej

• Zamontowane złącze seryjne do współpracy z terminalem GPS lub czujnikami azotu

ZA-M 1501 profiS ma podstawowy zbiornik o pojemności 1.500 litrów ale poprzez nadstawki można zwiększyć tę pojemność do 3.000 litrów. Stosowany jest w systemach ścieżek technologicznych od 10 do 36 metrów.

Wersje nadstawek (ZA-M 2501 Profis, 3001 Profis) są dostępne także w stanie zmontowanym fabrycznie.

Nowość: Seryjnie Safety-Set: AMAZONE ZA-M z nowym zestawem Safety-Set oferuje większe bezpieczeństwo. Narzędzia zawieszane z tyłu szybko poruszających się ciągników muszą być wyraźnie rozpoznawalne w ruchu drogowym. AMAZONE połączyło bardzo ostre wymagania z nowoczesnym wyglądem maszyny.

Dla naszego środowiska: Rozsiewacze nawozów AMAZONE ZA-M spełniają wraz z ogranicznikiem wysiewu granicznego Limiter europejską normę ochrony środowiska EN 13739 dla rozsiewaczy nawozów.

 

Najważniejszymi funkcjami dodatkowymi dwutarczowego rozsiewacza AMAZONE ZA-M profiS jest dokładne ważenie i precycyjne, zależne od prędkości jazdy regulowanie ilości wysiewu za pomocą nowego komputera pokładowego AMATRON+. Z zespołem ważenia rolnik lub przedsiębiorca może w każdej chwili sprawdzić ilość nawozu wysianego przez rozsiewacz oraz ilość pozostałą w rozsiewaczu.

Dokładne sterowanie ilością wysiewu daje równomierne nawożenie wzdłuż przejazdów i tym samym bardziej efektywne wykorzystanie nawozów. ZA-M profiS posiada zbiornik podstawowy o pojemności1500 litrów a dzięki nadstawce można do powiększyć do 2500 litrów. Można go stosować w systemach ścieżek technologicznych od 10 do 36 metrów. ZA-M profiS jest seryjnie wyposażony w pakiet Tronic a opcjonalnie można go również wyposażyć w pakiet Comfort (dodatkowo obsługa wszystkich funkcji hydraulicznych), lub pakiet Hydro (hydrauliczny napęd tarcz wysiewających i mieszadła).

Wersje z nadstawkami (ZA-M 2000 profiS; -2500 profiS; -3000 profiS) dostępne są w stanie kompletnie zmontowanym fabrycznie.

Zadzwoń do nas!


Sprzedaż części

tel.: +48 24 362 73 03

fax: +48 24 362 73 02

email: biuro@agrohandel.kutno.pl


Sprzedaż maszyn

tel.: +48 24 355 78 50

tel.: +48 696 058 537

Agrohandel Kutno

Woźniaków 19a,
99-300 Kutno

ODDZIAŁ CIACHCIN

Ciachcin 4C
09-230 Bielsk
Trasa 60 Płock – Ciechanów

ODDZIAŁ ŁOWICZ

ul. Prymasowska 84
(trasa 14, kierunek Łódź)
99-400 Łowicz