Podłokietnik SmartTouch – prostszy niż twój smartfon

AktualnościPodłokietnik SmartTouch – prostszy niż twój smartfon
Valtra_SMART_01

Podłokietnik SmartTouch – prostszy niż twój smartfon

Nowy podłokietnik Valtra SmartTouch z łatwym w użyciu interfejsem użytkownika podnosi wydajność ciągnika na wyższy poziom.

SmartTouch z 9-calowym ekranem dotykowym, wielofunkcyjną dźwignią jazdy, nowym joystickiem hydrauliki oraz w pełni zintegrowaną technologią zmniejszającą twoje obciążenie pracą i zapewniającą najprostsze i najlepsze doświadczenia w sterowaniu YOUR WORKING MACHNE.

NOWA WIELOFUNKCYJNA DŹWIGNIA

 

Sterowanie wielofunkcyjną dźwignią jazdy SmartTouch zapewnia większą elastyczność i wydajność. Ergonomicznie ukształtowana dźwignia jazdy pozwala naturalnie ułozyć dłoń podczas ustalania prędkości ciągnika przez jej pchnięcie lub ciągnięcie.  Twoja praca nigdy nie była tak prosta: za pomocą przycisków funkcyjnych można obsługiwać całą maszynę bez przesuwania dłoni.

– Ergonomiczny i funkcjonalny design.
– Unikalne wrażenia z jazdy.
– Dźwignia rewersu w dźwigni jazdy.
– Dwa programowalne przyciski pamięci dla każdej operacji ciągnika lub sekwencji U-pilot
– Dwie dźwignie liniowe do sterowania hydrauliką.

9 calowy ekran dotykowy został zaprojektowany, aby być łatwiejszym i bardziej intuicyjnym w obsłydze niż nowoczesny smartfon. Wszystkie funkcje w terminalu mogą być dostępne po maksymalnie dwóch przeciągnięciach lub kliknięciach, i zawsze można łatwo powrócić do domyślnego ekranu za pomocą przycisku Home. Nawigacja jest logiczna, a ustawienia są automatycznie zapisywane. Wszystkie funkcje technologiczne są zintegrowane na jednym ekranie, czy chcesz kontrolować Auto-Guide, kamerę lub ISOBUS.

– Nie są potrzebne żadne dodatkowe wyświetlacze.
– Przyjemny wyświetlacz z trybem dziennym, nocnym oraz automatycznym.
– Unikalny design i konstrukcja wyświetlania 4 lub 1 programowalnych wyświetlaczy jazdy.
– Łatwe w nawigacji menu.
– Indywidualne profile dla każdego kierowcy i zadania.