MAJOR- STWORZONY BY PRZEWODZIĆ

AktualnościMAJOR- STWORZONY BY PRZEWODZIĆ

MAJOR- STWORZONY BY PRZEWODZIĆ

Traktory Major

Major to uniwersalny traktor rolniczy o kołach średniej klasy, wyróżniający się doskonałym stosunkiem ceny do prezentowanej mocy. Został stworzony do działania wraz z maszynami rolniczymi, jak również jako środek transportu. Traktor Major to pojazd przeznaczony do małych i rodzinnych gospodarstw rolnych, doskonale sprawdzając się także w przypadku drobnych prac wykonywanych na obszarze leśnym, a także prac komunalnych. Traktor Major to traktor na lata – niezawodny, o dużej mocy i prosty w obsłudze.

Sprawdzony, o niskim zużyciu paliwa.

Sercem traktorów Major jest sprawdzony czterocylindrowy silnik o mocy 75 KM, doskonale radzący sobie nawet w trudnych warunkach. Silnik cechuje niskie zużycie paliwa, wysoka niezawodność oraz prosta konstrukcja. Operator traktora z pewnością doceni niskie koszty jego eksploatacji, zaś podczas serwisowania nieoceniona okaże się prostota jego obsługi.

EKONOMICZNA SKRZYNKA PRZEKŁADNIOWA ECO 40

Wysoka wytrzymałość i żywotność

Traktory Major CL są wyposażone w zsynchronizowaną 4 biegową skrzynię biegów z mechanicznym rewersem i 3 zakresowym reduktorem. Umożliwia to uzyskanie odpowiedniego stopnia przełożenia, który pozwala utrzymać silnik z optymalną prędkością obrotową zarówno w pracy polowej jak i w transporcie, a tym samym zmniejsza zużycie paliwa.

HYDRAULIKA

Niezawodne działanie we wszystkich kierunkach.

Traktor Zetor Major jest wyposażony w hydraulikę o regulacji mechanicznej. Wyróżnia ją wysoka siła udźwigu oraz równomierna regulacja obniżania, zapewniająca niezawodne i nieskomplikowane sterowanie. Funkcja blokady hydrauliki staje się nieoceniona podczas transportowania narzędzi.

 

Zadzwoń do nas!


Sprzedaż części

tel.: +48 24 362 73 03

fax: +48 24 362 73 02

email: biuro@agrohandel.kutno.pl


Sprzedaż maszyn

tel.: +48 24 355 78 50

tel.: +48 696 058 537

Agrohandel Kutno

Woźniaków 19a,
99-300 Kutno

ODDZIAŁ CIACHCIN

Ciachcin 4C
09-230 Bielsk
Trasa 60 Płock – Ciechanów

ODDZIAŁ ŁOWICZ

ul. Prymasowska 84
(trasa 14, kierunek Łódź)
99-400 Łowicz