METAL-FACH Chwytak do bel rozkładany

METAL-FACHMETAL-FACH Chwytak do bel rozkładany

METAL-FACH Chwytak do bel rozkładany

Nowość w ofercie Metal-Fach to nowoczesny i praktyczny rozkładany chwytak do bel. Trudno wyobrazić sobie dziś efektywną pracę bez wsparcia tego rodzaju urządzenia. Chwytak można mocować na przedniej lub tylnej części ciągnika. Chwytak jest napędzany za pomocą hydrauliki ciągnika w połączeniu z jego instalacją.
Jego maksymalny udźwig wynosi 700 kg. Z kolei wysokość podnoszenia to niemal 3 metry. Chwytak waży 300 kg. To przy tym sprzęt wyróżniający się efektywnością. Może pracować z maksymalną prędkością roboczą wynoszącą 10 km/h. Podczas transportu, może jechać 15 km/h.
Chwytak może być́ podłączany do ładowacza czołowego. Dla zachowania odpowiednich wymogów bezpieczeństwa wymagane jest dociążenie osi tylnej w przypadku jeśli może wystąpić́ obciążenie mniejsze niż 20% całego obciążenia na poszczególnych osiach Dociążenie można zastosować poprzez zamontowanie specjalnej skrzyni balastowej na tylnym lub przednim TUZ.
Co ciekawe, przy pomocy chwytaka istnieje możliwość piętrowania bel zarówno pionowo jak i poziomo oraz układania stosów złożonych nawet z 6 bel. Można tego dokonać przy użyciu ładowacza czołowego poprzez specjalną ramkę przejściową.
Z chwytaka można korzystać w ciągniku bez ładowacza czołowego przy podłączeniu go do przedniego lub tylnego TUZ-a. Co istotne, jego specjalna konstrukcja pozwala na szybkie i łatwe podłączanie zarówno do TUZ-a jak i do ładowacza czołowego.

    • UNIWERSALNE PODŁĄCZENIE: chwytak może być podłączony bezpośrednio do ciągnika – z przodu lub tyłu i jest napędzany poprzez jego hydraulikę
    • WSPÓŁPRACA Z ŁADOWACZEM: urządzenie w łatwy sposób można przyłączyć do ładowacza czołowego
    • WYSOKI ZAKRES PRACY: chwytak może unosić materiał nawet na wysokość 3 metrów
    • ŁATWIEJ I EFEKTYWNIEJ: przy pomocy chwytaka istnieje możliwość piętrowania bel zarówno pionowo jak i poziomo oraz układania stosów złożonych nawet z 6 bel
    • PROSTY MONTAŻ: intuicyjna i prosta konstrukcja sprawiają, że chwytak z łatwością może być podłączony zarówno wprost do TUZ ciągnika lub ładowacza
Typ J. m. Chwytak do bel rozkładany
Udźwig maksymalny  kg  700
Wysokość podnoszenia  mm  2990 + wysokość podnoszenia ładowacza czołowego lub TUZ
Ciśnienie robocze MPa  16
Masa chwytaka
 kg  300
Prędkość robocza
 km/h  max. 10
Prędkość transportowa
 km/h  max. 15

Zadzwoń do nas!


Sprzedaż części

tel.: +48 24 362 73 03

fax: +48 24 362 73 02

email: biuro@agrohandel.kutno.pl


Sprzedaż maszyn

tel.: +48 24 355 78 50

tel.: +48 696 058 537

Agrohandel Kutno

Woźniaków 19a,
99-300 Kutno

ODDZIAŁ CIACHCIN

Ciachcin 4C
09-230 Bielsk
Trasa 60 Płock – Ciechanów

ODDZIAŁ ŁOWICZ

ul. Prymasowska 84
(trasa 14, kierunek Łódź)
99-400 Łowicz