AGRO-MASZ Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem resorowym MODEL APR30, Szerokosć 3,0m

AGRO-MASZAGRO-MASZ Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem resorowym MODEL APR30, Szerokosć 3,0m
agregat_podorywkowy_resor

AGRO-MASZ Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem resorowym MODEL APR30, Szerokosć 3,0m

NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNY

Odpowiednio skrócona konstrukcja, duża przepustowość, aktywne zabezpieczenia, możliwość głębokiej jak i płytkiej uprawy ścierniska to silne argumenty, które przekonają Cię do pracy z naszym agregatem.

PROGRAM PODZESPOŁÓW ROBOCZYCH

Zestawienie pazurów w trzech sekcjach z obustronnymi lemieszami oraz długą odkładnią zestrojoną pod odpowiednim kątem do podłoża, w dwóch rzędach pozwoli uzyskać równomierne, intensywne wymieszanie resztek pożniwnych. Mając możliwość pracy również po zdemontowaniu lemieszy, osiągamy większe głębokości robocze. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu odległości między belkami oraz prześwitowi nad ziemią uzyskasz doskonałe efekty pracy w każdych warunkach.

ZABEZPIECZENIE PRZECIĄŻENIOWE BEZOBSŁUGOWE

Non-stop. W tych słowach zawiera się cała filozofia oparta na wydajnej ochronie elementów roboczych połączonej z komfortową obsługą nie wymagającą częstej ingerencji operatora. Na każdy typ gleby, w warunkach pól niezakamienionych lub zakamienionych nieznacznie, najskuteczniejszym rozwiązanie jest stosowany przez nas system resorowego zabezpieczenia. Każdy ząb niezależnie reaguje na przeszkody a resor pozwala na zminimalizowanie sił powstających podczas kolizji i na błyskawiczny powrót podzespołu do zadanego precyzyjnie położenia roboczego. Każdy resor tworzy układ piór wykonanych ze stali sprężynowej odpowiedzialnych za utrzymanie położenia pazura i ich odchylenie w razie zadziałania na redlicę siły przekraczającej tą ustaloną na śrubach regulacyjnych. Efektywnie i prosto.

ZAGARNIACZE SPRĘŻYNUJĄCE

Efekt lepszego wyrównania uprawianego pasa możliwy jest dzięki pracy listew wykonanych ze stali sprężynowej. Elastyczne i skuteczne. Szczególnie na glebach lekkich z niewielką ilością resztek pożniwnych.

ELASTYCZNOŚĆ

Najlepsze wyrównanie i zagęszczenie gleby osiągniesz dobierając wał z bogatej oferty wałów doprawiających, odpowiednich dla zróżnicowanych warunków glebowych. Pomocne w tym będzie zestawienie wałów i ich parametrów znajdujące się w zakładce „WAŁY”. Wał prócz właściwości wynikających z jego budowy spełnia jeszcze jedną ważną funkcję – na ramionach wału regulowana jest głębokość robocza.

Standard:

  • trzy rzędy zębów
  • rząd zagarniaczy sprężynujących
  • wał rurowy Ø 500 mm
  • zabezpieczenie resorowe

Opcje:

  • hydrauliczna regulacja tylnego wału (głębokości pracy)
  • wał tandem

Dane techniczne

Model Szerokość (m) Waga (kg)* Moc (KM) Liczba zębów (szt.) Wydajność (ha/h)
APR30 3,0 1300 110 – 140 10 2,1 – 3,0

* podana waga jest orientacyjna i może odbiegać od rzeczywistej w zależności od wyposażenia i konfiguracji.